Pronájmy říčních lodí bez licence.

Nemusíte být kapitány s licencí nebo mít předchozí zkušenosti s řízením lodi. Velmi rychle zjistíte, jak snadné je ovládat říční lodě a my vás provedeme vším, co potřebujete vědět, abyste si užili nejlepší dovolenou v životě.

Vybírat můžete ze stovek lodí různé velikosti a komfortu pro 2 až 12 osob.

Potřebujete poradit s výběrem lodi nebo destinace? Zavolejte nám nebo napište!

Francie

Objevte krásy Francie a její krajiny z kanálů země a romantických řek. Můžete prozkoumávat památky nebo se kdykoli zastavit, odpočinout si, dopřát si kvalitní francouzská vína a vynikající jídlo.

Nizozemí

Plavba lodí je v Holandsku způsob života, tak objevte nejlepší způsob, jak tuto nádhernou zemi vidět! Obdivujte tradiční větrné mlýny,  vydejte se po cyklostezkách nebo zakotvěte v některém z moderních přístavů. 

Německo

Krásná síť křišťálově čistých jezer a řek Meklenburska, která se nachází na severovýchodě Německa, tvoří idylickou oblast pro plavbu, která je tak oblíbená mezi milovníky plavby a vodních sportů. 

Polsko

Oblast Mazur, nacházejících se v severním Polsku, je známá také jako Země tisíců jezer a je to nejoblíbenější plavební destinace v Polsku. Velká jezera spojují kanály a je zde tolik možností pro vodní sporty i cyklistiku. 

Skotsko

Caledonian Canal se nachází uprostřed nádherných svahů a pohoří Skotské vysočiny a je obklopen nádhernou scenérií, kam až oko dohlédne.

Belgie

Flandry jsou zmámé svou čokoládou a gurmánskou kuchyní, ale jsou bohaté i na kulturu a přírodní krásy – větrné mlýny, louky, bažiny, písečné pláže a rušná města plná gotické architektonické vznešenosti. 

Itálie

O kouzlující město Benátky, jeho okolní ostrovy a klasická italská krajina a pláže můžete objevit a užít si je z vynikající výhodné polohy vlastní sluneční terasy.  Vydejte se také do Terstu a objevte staré tradice, tišší životní styl a panenskou krajinu regionu Friuli.

Irsko

Přijeďte do Irska za jeho křišťálově čistými jezery a řekami, dramatickými scenériemi a svěží zelenou krajinou. Krásné řeky Shannon a řeku Erne – a jejich okolní síť loughů – lze snadno proplout a je potěšením je prozkoumávat.

Maďarsko

Každý rok, od konce května do začátku června, se na řece Tise v oblacích zvednou miliony vážek. Tato jedinečná událost, která trvá pouze tři až čtyři dny, je jedním z nejúžasnějších přírodních jevů, které se na evropských řekách objevují, a můžete je objevit zblízka a osobně na palubě vlastní lodi v Maďarsku.

Anglie

Plavba po kanálech a řekách v Anglii je nejpohodlnějším a nejpoetičtějším způsobem, jak cestovat po celé zemi. Vodní cesty tu hrály klíčovou roli v historii Velké Británie.

Portugalsko

To, co činí dovolenou na lodi v Portugalsku výjimečnou, jsou čisté vodní cesty Grande Lago, po kterých se budete plavit. Nachází se v oblasti Alentejo a je to největší umělé jezero v Evropě. Nejsou zde zdymadla, za to je tu množství malých ostrůvků a dalších možností kam se vydat.

Kanada

Rideau Canal, jeden z největších technických počinů 19. století, je nejstarším nepřetržitě provozovaným systémem kanálů v Severní Americe. Cestou po této atraktivní vodní cestě si budete moci odpočinout a užít si nádhernou přírodu, malebná městečka a živá města na seznamu světového dědictví UNESCO.

Napište si o tištěný katalog, obratem Vám jej zašleme do Vaší poštovní schránky. Nebo si katalogy našich partnerů prohlédněte online.

Všechny druhy plaveb na dosah ruky vybrané profesionály.

16.000 lodí po celém světě

20 let zkušeností v oblasti charteru

zákaznický servis 7/24

CZ, EN, IT, RU, DE

cs_CZ